o firmie

Firma EKO-WIATR BIS została założona w 2007 roku przez doświadczonych specjalistów z zakresu energetyki wiatrowej. Od tego czasu szybki rozwój firmy umożliwił prowadzenie działalności związanej z szeroko rozumianym pojęciem energetyki odnawialnej na terenie całej Polski.

W zakres naszej działalności wchodzi rozwój projektów wiatrowych i solarnych, nadzór nad realizacją inwestycji, obsługa oraz pełnienie kompleksowej funkcji operatora farm wiatrowych, farm fotowoltaicznych wraz z towarzyszącą infrastrukturą elektroenergetyczną oraz stacji elektroenergetycznych WN/SN, a także konserwacja podlegających zgłoszeniu do Urzędu Dozoru Technicznego urządzeń wchodzących w skład każdej turbiny wiatrowej.

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w dziedzinie energetyki odnawialnej, wykwalifikowaną kadrę kierowniczą oraz zespół pracowników posiadających odpowiednie do wykonywanej pracy umiejętności i kwalifikacje.

Od początku istnienia naszej firmy najważniejszym celem, jaki staramy się osiągnąć i do którego nieustannie dążymy jest zadowolenie klienta, satysfakcja Inwestora z powierzonych nam zadań oraz przekonanie o naszym profesjonalnym, sprawnym i rzetelnym podejściu do realizowanych działań. Wierzymy, że inwestowanie w stały rozwój, monitorowanie jakości usług, a także przywiązywanie dużej wagi do  zapewnienia bezpiecznych warunków pracy naszym pracownikom oraz troska o środowisko naturalne gwarantuje wykonywanie powierzonych zadań na wysokim i profesjonalnym poziomie, w każdej dziedzinie działalności firmy.

Formularz kontaktowy

EKO-WIATR BIS Krzysztof Statuch Sp. Komandytowa

  • NIP: 8272329592
  • 98-200 Sieradz, woj. łódzkie
    ul. Jana Pawla II 52/452
  • oze@ekowiatrbis.pl
  • +48 43 822 08 31