Zarządzanie Techniczne instalacjami OZE

Kompleksowa obsługa i administracja elektrowniami wiatrowymi, farmami fotowoltaicznymi, stacjami elektroenergetycznymi WN/SN oraz towarzyszącą im infrastrukturą.

Oferta

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Całodobowy monitoring urządzeń energetycznych


Utrzymanie terenów dookoła urządzeń energetycznych


Przeglądy budowlane i energetyczne


Utrzymanie i naprawy infrastruktury energetycznej


Mycie modułów fotowoltaicznych


Testy funkcjonalne i pomiary jakości wytworzonej energii


Twój sprawdzony partner

Zarządzamy technicznym utrzymaniem oraz obsługą instalacji OZE o łącznej mocy ponad 1,3 GW, co potwierdza nasze niepodważalne doświadczenie i zdolność do zarządzania skomplikowanymi projektami energetycznymi na dużą skalę.

Jak wygląda współpraca?

1

Podpisanie umowy

Zapewniamy jasne i zrozumiałe warunki umowy, dopasowując zakres usług do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klienta.

2

Kontrole

Wykonujemy regularne kontrole i przeglądy techniczne by zapewnić bezpieczeństwo i wydajność obiektów energetycznych

3

Serwisy

Zapewniamy szeroki zakres usług serwisowych nadzorowanych obietków, które gwarantują optymalne działanie urządzeń energetycznych.

Często zadawane pytania

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych usługach i procesie współpracy? Zajrzyj do sekcji FAQ! Znajdziesz tam najczęściej zadawane pytania i szczegółowe odpowiedzi, które rozwieją wszelkie wątpliwości.

EKO-WIATR BIS działa na terenie całej Polski, oferując swoje usługi dla różnorodnych obiektów energetycznych, takich jak farmy wiatrowe, farmy fotowoltaiczne oraz stacje elektroenergetyczne WN/SN.

Tak, posiadamy wszystkie wymagane zezwolenia niezbędne do wykonywania opisanych zadań, zgodnie z przepisami prawa polskiego oraz europejskiego.

Oferujemy kompleksowe utrzymanie terenów zielonych, które obejmuje takie usługi jak koszenie trawy, dbając o estetykę oraz bezpieczeństwo terenów wokół naszych obiektów.

Używamy specjalistycznego sprzętu, w tym maszyny ROBOKLIN 25, oraz biodegradowalnych preparatów do mycia modułów fotowoltaicznych, zapewniając ich bezpieczne i skuteczne czyszczenie.

Tak, oferujemy usługi całodobowego monitoringu obiektów energetycznych, co obejmuje zarówno nadzór techniczny, jak i bezpieczeństwa. Dzięki temu możemy natychmiast reagować na wszelkie nieprawidłowości i zagwarantować nieprzerwane działanie naszych urządzeń.

Czego możesz się po Nas spodziewać?

Formularz kontaktowy